20180809_untitled_9803_fullres.jpg

CONTACTEER ONS

Heb je een vraag voor een van onze sites, neem dan contact op via het onderstaand e-mailadres of telefoonnummer. Heb je meer algemene vragen, bel of e-mail dan naar ons hoofdkantoor.

Ascot                                 Bergdal 16 1853 Strombeek-Bever                                                   02 263 02 10              ascot@orelia.be

Dilhome                            Baron Robert de Vironlaan 101, 1700 Dilbeek                               02 568 02 70              dilhome@orelia.be

Eden                                   Park Villalaan 17, 9320 Erembodegem                                           053 78 73 93              edenpark@orelia.be

Groenhof                          Steenweg op Mol 156-160, 2360 Oud-Turnhout                           014 76 20 00              groenhof@orelia.be

Iris                                      Begonialaan 20, 1853 Strombeek-Bever                                        02 267 79 47               iris@orelia.be

 

Katharinadal                    Martelarenlaan 13-15, 3500 Hasselt                                              011 22 16 15               katharinadal@orelia.be

 

Keiheuvel                          Kapelstraat 130, 2490 Balen                                                             014 81 75 26              keiheuvel@orelia.be

La Colline                         Chaussée de la Libération 9, 7750 Orroir                                      069 45 45 42               lacolline@orelia.be

Le Jardin Intérieur        Rue Jean-Baptiste Chamart 9, 7911 Frasnes-Lez-Buissenal      069 25 99 00               jardinintérieur@orelia.be

Puthof                                Puthofveld 4, 3840 Borgloon                                                           012 22 48 00               puthof@orelia.be

 

Serrenhof                          Viaducstraat 11, 3800 Sint-Truiden                                               011 71 31 00               serrenhof@orelia.be

Ten Berge                          Tuinlaan 3, 9111Belsele                                                                    03 772 40 30               tenberge@orelia.be

Ter Beuken                        Beukenbosstraat 9, 1652 Alsemberg                                             02 221 01 70               terbeuken@orelia.be

Wiart 126                          Carton de Wiartlaan 126, 1090 Jette                                              02 421 36 00               wiart126@orelia.be

Hoofdkantoor

Selsaetenstraat 50B - 2160 Wommelgem

Telefoonnummer: 03 454 40 91
E-mailadres: info@orelia.be

Wil je bij Orelia Zorg werken?

Check zeker onze vacatures en neem contact op met onze HR-afdeling.

E-mailadres: hr@orelia.be


 

Heb je een suggestie, een opmerking of een klacht?

Bel of mail onze klantendienst.

Telefoonnummer: 03 454 40 91
E-Mailadres: customerservice@orelia.be